KONST / Litografier / Färglitografi 12746375
nr 1274 6375
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/160, bladets mått: 65x50 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:34:06
8/9 22:08:51
9/9 17:24:24
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare